День Дошкілля - 2021

Традиційно щороку в стінах коледжу відбувається святкування Днів дошкілля.

Цьогоріч особливо приємною була ця подія. Адже проведення Всеукраїнського тижня дошкілля додає впевненості у майбутнє усім дотичним до дошкільної освіти.

Кожен з нас пам’ятає та з теплотою згадує дитинство. І до сьогодні, не втратив важливості дошкільний вік. Час формування та становлення особистості.

В останню неділю вересня, а цьогоріч – це 26 вересня, вся українська спільнота Дошкілля святкує своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».

Історія підготовки фахівців дошкільної освіти в училищі, а згодом і в коледжі, сягає іще 1945 року. Впродовж усього часу велика викладацька родина самовіддано допомагала майбутнім вихователям оволодіти тонкощами цієї професії. Адже виховання дітей є одним із відповідальних та важливих періодів у житті дитини.

Плеяда прекрасних педагогів – Грушенкова Г.С., Бондарчук Л.Ф., Притисюк Л.Д., Бойчук Л.І., Кухлевська Р.Ф., Шульгач К.Г., Янішевська Н.Є., Самарська Є.С., Плотнікова О.Д., Гаврилюк Г.Г. – виховали не одне покоління вихователів, професіоналів своєї справи відданих професії під назвою «Вихователь». І сьогодні викладачі комісії Найда Р.Г., Ганжелюк Л.С., Голяченко М.О., Лагнюк Л.М., Смот А.П. продовжують справу своїх наставників – виховують та формують конкурентного фахівця дошкільної освіти, справжніх майстрів своєї справи – Вихователів дітей дошкільного віку.

Творчо та креативно пройшли дні Дошкілля у цикловій комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін.

 dd21 1

З великою приємністю до цього свята долучилися викладачі дошкільної педагогіки та психології та фахових методик ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» на чолі з головою циклової комісії Найдою Русланою Григорівною.

Не залишилося байдужого жодного студента спеціальності Дошкільна освіта. Кожен намагався проявити себе та довести собі й усім,що професію - Вихователь - обрав не випадково.

Традиційно було проведено благодійну акцію «Подаруй дитині радість». Студенти-практиканти 3-го та 4-го курсів подарували дітям книги та зошити для творчості.

 dd21 2

Студенти 2-Д курсу прийняли участь у проекті «Світлини дитинства».

Щирі вітання лунали від студентів 4-Д курсу під час флеш-мобу «Творці щасливого дитинства». Організатори Книжкової виставки запросили у світ загадкових історій та фахових методик.

В ці особливі Дні, від імені усього освітянського колективу Коледжу, ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників, викладачів дошкільної освіти! Бажаємо затишку і тепла, радості, достатку родинам і доброго здоров’я нам усім!

dd21 3