Нагороди з нагоди Міжнародного дня студента

25 листопада 2021 року в залі засідань ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» з нагоди Міжнародного дня студента відбулося святкове засідання студентської ради коледжу та адміністрації.

DS21 09

         Заступник директора з навчальної роботи Малюта В.Р., інші члени адміністрації привітали усіх студентів зі святом. Віктор Ростиславович наголосив, що дистанційне навчання не скасовує, а лише відтерміновує можливість відмітити кращих студентів. Саме тому через тиждень після свята і відбулася урочиста церемонія.

DS21 01

 

         За високі показники у навчальній діяльності, активну життєву позицію, популяризацію національної культури та активну участь у творчих заходах різного рівня, пропаганду здорового способу життя, творчий підхід до підготовки занять з позакласної та пробної практики ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» нагородив студентів Заєць Олену, Рибарчук Анастасію, Мартинюк Софію, Кирилюк Надію, Ярмолюк Анну, Мішталь Аліну, Світозенську Марію, Хіц Ольгу, Іванчук Вікторію, Козіцьку Ангеліну, Гриняву Мар’яну, Власюк Наталію, Винарчук Яну, Поліщука Миколу, Максимюка Івана, Пахай Яну, Собчук Анну, Хомедюк Христину, Баковчук Ірину, Суходольску Валентину, Онищук Наталію, Іскру Юлію, Венцель Софію, Федорчук Анну, Войтович Ольгу, Пелих Оксану, Мельник Іванну, Герасимчук Наталію, Джумигу Лілію.

DS21 05 DS21 08 DS21 10

         Також Рівненська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки нагородила Почесними грамотами та грошовими преміями голову студентського профкому Стрільчука Дмитра та заступника Попкову Катерину.

DS21 06

         За призове місце у фестивалі-конкурсі української естрадної пісні імені Павла Дуки Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Баковчук Ірина та Пахай Яна.

DS21 07

         На святкове вручення в коледж завітав депутат Дубенської районної ради Гаврилюк Сергій Миколайович, який привітав усіх з Днем студента та подякував учасникам українсько-польського проєкту «Дій, молодий волонтере!» за гідне представлення українського молодіжного руху європейській спільноті. Разом з тим, Сергій Миколайович за дорученням організаторів міжнародного проєкту передав цінні подарунки переможцям фотоконкурсу «Чудові дні. Działaj młody wolontariuszu!».

DS21 02 DS21 03 DS21 04

         За перемогу у І етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика та І етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсів нагороджено грамотами: Хіц Ольгу, Калитюк Світлану, Максимюка Івана, Собчук Анну, Климчук Тетяну, Курманську Анну.

Засідання обласного методичного об'єднання вихователів гуртожитків закладів фахової передвищої освіти Рівненської області

18.11.2021 року на базі ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» у дистанційному форматі було проведено засідання обласного методичного об'єднання вихователів гуртожитків закладів фахової передвищої освіти Рівненської області. Тема засідання - "Створення позитивно морально-психологічного мікроклімату в гуртожитку як засіб формування студентського колективу" - виявилася актуальною для всіх: як молодих, так і досвідчених працівників гуртожитків закладів ФПО нашої області.

Колектив - могутній важіль виховання. Основні риси особистості формуються зазвичай у колективі шляхом спілкування й активної спільної діяльності. І саме на вихователя гуртожитку покладена відповідальна місія щодо створення дружного студентського колективу в стінах гуртожитку, підтримки студентів під час нелегкого входження в суспільно-колективне життя. Вихователями гуртожитку Вітчук І.І, Бондаруком О.В. було представлено цілісну систему заходів щодо реалізації цієї педагогічної проблеми в нашому закладі освіти. Додаткову увагу спікери звернули на плідну співпрацю із практичним психологом закладу Добровольським С.Г., який надає кваліфіковану психологічну підтримку як мешканцям, так і педагогічному персоналу гуртожитку.

mov

Підтримувати і допомагати в роботі вихователям у нашому гуртожитку покликаний орган студентського самоврядування - студентська рада гуртожитку, головою якої є студентка ІІІ курсу, групи В Федорчук Анна. На засіданні Федорчук А. надала характеристику основним напрямам роботи студентської ради гуртожитку, ознайомила присутніх із заходами, які щорічно проводяться в гуртожитку й сприяють становленню позитивного психологічного мікроклімату. Особливу увагу було приділено традиційному заходу – «Дню гуртожитку», який вже декілька років поспіль готують та проводять мешканці гуртожитку, залучаючи для цього студентський та педагогічний колектив коледжу.

Учасників семінару було ознайомлено з роботою клубу "Подруга", керівником якого є вихователь Вітчук Ірина Ігорівна, представлено роботи членів клубу щодо створення декоративних виробів, фотозон, елементів декору, які в подальшому використовуються для оформлення життєвого простору мешканців гуртожитку.

Наприкінці засідання вихователі гуртожитку ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» поділилися з учасниками методичними рекомендаціями щодо покращення морально-психологічного мікроклімату в студентському колективі.

Академічна доброчесність – запорука успіху освіти

Академічна доброчесність є моральним ядром академічної культури. Ось чому розгляд основних засад академічної доброчесності – однеіз найбільш важливих завдань сьогодення. На здобувачів освіти держава покладає великі надії щодо утвердження й поширення високих етичних і моральних ідеалів та належних стандартів доброчесності в процесі освіти та наукової діяльності.

ad01ad01ad01aka ad02

Саме тому зі студентами ІІІ курсу, групи А було проведено годинуспілкуванняза допомогою платформи ZOOM на тему: «Академічна доброчесність – запорука успіху освіти». Керівник групи Власюк Г.Л. ознайомила студентів з основними поняттями, принципами та правилами дотримання академічної доброчесності, з основними порушеннями та можливими наслідками.

ad03

Під час дискусії обговорювались питання про правила дотримання академічної доброчесності, причини порушення, студенти отримали поради щодо підвищення її рівня.

Радіодиктант національної єдності 2021

У День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності. До виконання завдання разом із тисячами інших любителів рідного слова приєдналися й студенти ІІ курсу, групи Д Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ.

RD2021 1

Викладачі та студенти коледжу мали змогу перевірити свою вправність у володінні українською на авторському тексті сучасного письменника Юрія Андруховича. Цікаво, що надиктований уривок стане початком нової книги прозаїка.

RD2021 2

          Усі охочі мали змогу надіслати свій запис тексту для перевірки. Результати диктанту буде оголошено не раніше, аніж через місяць

Місячник з безпечного використання газу в побуті – 2021

На виконання закону України «Про фахову передвищу освіту», «Кодексу цивільного захисту України» з метою підвищення рівня безпеки під час використання газу в побуті, попередження можливих надзвичайних та аварійних ситуацій, згідно річного плану роботи з 01.10 по 29.10.2021 року в ВСП “Дубенський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету” проводився Місячник з безпечного використання газу в побуті, в ході Місячника проведено масові заходи якими були охоплені студенти всіх курсів коледжу. Цього року усі заходи Місячника проводилися з урахуванням складної епідемічної ситуації, що склалася в Україні і в світі через поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19, тож деякі з них проводилися в дистанційному режимі.

Місячник з безпечного використання газу в побуті мав на меті привернути увагу працівників та студентів коледжу до питань дотримання вимог безпеки життєдіяльності під час користування природним газом.

В рамках Місячника з безпечного використання газу в побуті проведено такі заходи:

  • протягом Місячника у бібліотеці корпусу №2 коледжу, по вулиці Свободи 44 працював інформаційний вісник присвячений правилам безпечного користування газом, учасники освітнього процесу мали можливість систематизувати свої знання з правил безпечного використання газових приладів, у корпусі №1 працювала фотовиставка присвячена безпечному використанню газових приладів у побуті;
  • gaz 1 gaz 2
  • IV курсів проведено цільові інструктажі з правил безпечного користування природним газом в побуті, записи про проведення інструктажів зроблені в журналах реєстрації інструктажів груп;
  • протягом Місячника службою охорони праці закладу розроблено та розповсюджено серед працівників та студентів коледжу пам’ятку з основними правилами користування газовими приладами;
  • gaz 5 gaz 7

       Проведений Місячник з безпечного використання газу в побуті показав, що всі учасники освітнього процесу коледжу мають достатній рівень знань про безпечне користування газом та газовими приладами.